Outfity

Outfit 6 | Ripped

25. září 2015 v 21:08 | Lizzie Oliver
Zdravím.
Aktuálně jsem nemocná a nemám sílu na pořádný článek. Proto opět přidávám nápad na outfit.
Tenhle outfit je podle mě uplně dokonalý a fakt mě vystihuje. Asi se to nebude líbit každému, což naprosto chápu a respektuju, ale já tenhle styl zbožňuju. Zamilovala jsem se do toho trika, vážně. Všechno je zase černé, klasika. Černé džíny s roztrhanýma kolenama, černé Martensky, černý batoh, černé brýle a černý lak na nehty. Vše jsem doplnila zlatým náhrdelníkem a pírkovými náušnicemi. Nebyla bych to já, kdybych k tomu nepřidala výraznou rtěnku. Tentokrát jsem zvolila rudou se saténovým finišem.

Pokochat se můžete v celém článku.

Outfit 5 | Temný Boho

14. září 2015 v 9:44 | Lizzie Oliver
Zdravím vás po docela dlouhé době. Měla jsem toho fakt hodně. Napíšu samostatný článek o tom, co se dělo a co se bude dít, abych to všechno ujasnila.
Dnes přidávám nápad na outfit, protože na nic složitějšího vážně nemám energii ani čas. V budoucnu ale čekejte záživnější články.

Teď už k samotnému outfitu. Tenhle outfit si můžete vzít víceméně, kam chcete. Do školy, do kina, na procházku, na kávu s kámoškou. Je tam zase hodně černé, protože jinak bych to asi nebyla já. Moc se mi líbí to kimono a paně bože, ty boty! Ty musím někde sehnat. To samé ty brýle a doplňky (kromě té uklízečkovské mašle, bez té bych se klidně obešla). Asi to není každého šálek čaje, ale já tyhle hippie/boho věci fakt můžu. Kdybych si tenhle outfit na sebě měla vzít já, tak asi vyměním ten batoh za nějakou velkou černou kabelku, ale to zase záleží, kam bych šla. Lak bych taky zvolila spíš černý než modrý, ale chtěla jsem to pro vás udělat aspoň malinko barevnější.
Tak já doufám, že se outfit bude líbit a těším se na vás u dalšího a snad nápaditějšího článku. Pa.


Outfit v celém článku.


Outfit 4 | Dramatická černá

26. srpna 2015 v 12:00 | Lizzie Oliver
Jsem tady s dalším nápadem na outfit. Tentokrát je to outfit na nějakou večerní událost, party, nebo tak. Je celý černý a makeup je výrazný. Snad se vám bude líbit.

Outfit 3 | Stay at home

20. srpna 2015 v 6:00 | Lizzie Oliver
Nevím jak u vás, ale u nás se rozhodně ochladilo. Proto jsem se rozhodla podělit se s vámi o tento nápad na outfit. Je to outfit na doma a je mi jasné, že většině je uplně jedno, co mají doma na sobě, ale pár lidí se třeba rádo obléká i pro sebe. To dělám já. I když jsem doma sama, ráda si na sebe vezmu něco roztomilého nebo stylového a zároveň mega pohodlného. Cítím se pak dobře.

Outfit v celém článku.

Outfit 2 | Girlish touch

17. srpna 2015 v 12:36 | Lizzie Oliver
Ahoj.
Dnes je tu další outfit. Tento outfit má být pohodlný a kapku dívčí. Já bych si ho vzala třeba na nákupy do města nebo na prohlížení památek apod. Šaty vypadají velice pohodlně a boty taky. K outfitu jsem přidala batoh, protože mi v tomhle případě přijde praktičtější než kabelka. Džísku si samozřejmě představte rozepnutou nebo zavázanou kolem pasu. Není třeba extravagantního líčení, proto jsem vybrala nenápadnou světle růžovou rtěnku a tenké oční linky. Aby byl tedy outfit holčičí, dodala jsem věneček, černý lak na nehty a pár zlatých doplňků a voilá, outfit je na světě.

Outfit najdete v celém článku.

Outfit 1 | Trendy & Casual

14. srpna 2015 v 10:38 | Lizzie Oliver
Vítám vás u dalšího článku. Tentokrát je to nápad na outfit. Moc se mi zalíbila ta košile a rozhodla jsem se jí nějak zakomponovat do outfitu. Protože mi ta košile přišla vážně pěkná a zajímavá, tak jsem z ní chtěla udělat hlavní prvek. Proto jsem k ní přidala jen obyčejné černé džíny a černé boty. Líčení jsem vybrala taky celkem neutrální.
Snad se vám bude líbit a třeba vás i nějak inspiruje.
Outfit je v celém článku.
 
 

Reklama