Co se děje a dít bude?

10. října 2015 v 18:35 | Lizzie Oliver |  Informace
Všechny vás moc zdravím u nového článku.
Chtěla bych vám sdělit pár důvodů, proč se tu už dlouho nic neobjevilo a taky vám nějak nastínit, co plánuji do budoucna.
Začnu tím, proč jsem tak málo aktivní. Začla škola a já to zkrátka nestíhám. Do toho mám ještě tréninky a cesta domů mi trvá fakt dlouho. Většinou přijdu domu večer uplně urvaná a to už se mi nechce většinou nic dělat, takže prostě padnu obličejem do postele a čus. Jediný můj volný den je právě neděle, takže všechno, co chci stihnout, musím nacpat do jednoho dne. Rozhodla jsem se, že v tu neděli prostě napíšu ty články třeba dva tři a přednastavím je, aby se tu přes týden něco objevilo. Zrovna dneska jsem teda totálně bez energie a nápadů, takže tenhle můj pláneček uskutečním asi až příští týden. Byla jsem teď asi čtrnáct dní nemocná, měla jsem antibiotika a bylo mi mega špatně. Jediné, co jsem zvládla, bylo ležet a maximálně koukat na seriály.

Další věc, nad kterou hodně přemýšlím, je založení nového blogu. Asi si říkáte, že to je trochu zbytečné, když tenhle blog je úplně nový. Jenže já jsem si dělala průzkum a hodně moc jsem přemýšlela. Sepsala jsem si všechna pro a proti, ptala se blogerů, kamarádů, bráchy, babičky, tetičky, psa... a dospěla jsem k závěru, že platforma blogger.com je zkrátka lepší. Na bloggeru neboli blogspotu jsem nikdy blog neměla a nikdy mě nelákalo to vyzkoušet. Vždycky jsem byla team blog.cz, největší zastánce téhle stránky, blogy na blogspotu jsem nesnášela, protože mi přišly hrozně složitý a ne moc pěkný, #fightforblog.cz. Teď jsem právě popsala moje desetileté blogující já. Ovšem teď mě blogspot začal hodně lákat. Přijde mi víc profesionální, je tam více funkcí a možností, nejsou tam otravné reklamy přes třičtvrtě stránky, které kazí celý dojem blogu, atd.
Při psaní tohohle článku jsem se definitivně rozhodla - založím si ho. Co když se mi tam nebude líbit? No, tak se vrátím sem zpátky a to je právě taky důvod, proč tenhle blog nebudu rušit a nepřestanu být aktivní (tohle tvrzení zní trošku neplatně, protože aktuálně moc aktivní nejsem, hah). A nebojte se, až blog bude založený, dám sem stoprocentně odkaz a budu vás všechny informovat *mrkací smajlík*.

Mějte se překrásně a užívejte života, protože..., je to něco, co se má dělat. Čau!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama