Tajemství Kruhu

7. září 2015 v 3:40 | Lizzie Oliver |  Seriály - Recenze
Originální název: The Secret Circle
Žánr: Drama/Fantasy/Horor
Země původu: USA
Rok: 2011-2012
Délka: 60 min
Tvůrci: Kevin Williamson, L. J. Smith
Herci: Britt Robertson, Thomes Dekker, Phoebe Tonkin, Jessica Parker Kennedy, Louis Hunter, Shelley Hennig, Chris Zylka, Gale Harold, Natasha Henstridge, Ashley Crow, Joe Lando, Adam Harrington, Sammi Rotibi, Grey Damon, Tim Phillipps, a další


Popis:
Po smrti matky se Cassie musí odstěhovat do městečka zvané Chance Harbor ke své babičce. Hned během prvních dnů, kdy začne poznávat své nové spolužáky (Dianu, Faye, Nicka, Melissu a Adama), se začnou dít divné věci. Když jí oznámí, že je čarodějka, pochopitelně tomu odmítá věřit. Cassie se také dozví, že je součástí kruhu, který plánují spojit, aby získali větší moc. Cassie postupně odhaluje spoustu tajemství a zjisťuje, že její táta a rodiče ostatních členů kruhu zahynuli při požáru v přístavu.
Členové kruhu se snaží přijít na to, co se opravdu stalo před šestnácti lety na lodi, kde jejich rodiče zemřeli. Potýkají se při tom se spoustou nebezpečných situací. Setkají se s démony, lovci čarodějnic, černou magií a všechno musí dělat tajně, aby na to nepřišli jejich rodiče a prarodiče. Ti však mají také svá tajemství a není jich málo.


Můj názor:
Seriál se mi strašně líbí. Určitě bych ho zařadila mezi mé nejoblíbenější. Mám moc ráda tuhle tématiku. Herci mi byli víceméně sympatičtí a jejich výkony byly slušné. Nejvíce jsem si asi oblíbila Faye. Zato Cassie bych občas dala facku, ale každý nemůže být dokonalý a jednak pořád správně, obzvlášt v šestnácti sedmnácti letech. Taky mě šíleně naštvalo, že ve 4. díle umřel ****. Nechci vám tu moc spoilerovat. Nenaštvalo mě to jen proto, že se mi líbil vzhledově, ale hlavně proto, že mi jako postava přišel zajímavý, byl tajemný a pro seriál podle mého názoru dost klíčový. Ale zase kdyby neumřel, tak by tam nejspíš nepřijel jeho bratr a ten seriálu také přinesl hodně. Tak či tak, nejvíce mě naštval ten otevřený konec. Myslím si, že aspoň svě série by si tento seriál zasloužil. Nebo aspoň půl série na dovysvětlení a vůbec bych nenačínala nové věci, jako to udělali tvůrci. Určitě si chci přečíst knížku, třeba se aspoň dozvím, jak to dopadlo.

Hodnocení:
92%, dala bych víc, ale NESNÁŠÍM CLIFFHANGERY!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dáda Dáda | Web | 7. září 2015 v 9:51 | Reagovat

Taky jsem dřív koukala na takové mystery seriály, jen mě tam trošičku zarazilo - žánr: horor - je to hodně jako strašidelné nebo se to dá a je to spíš takové to klasické fantasy? :) Já jsem totiž na horory typu - Kruh, Saw, Nezvratný osud atd. moc velký strašpytlík :D

2 erin-daisy erin-daisy | Web | 7. září 2015 v 20:38 | Reagovat

Naprosto souhlasím! a seriál je to super!:D

3 xoxo-gossipgirl xoxo-gossipgirl | Web | 8. září 2015 v 17:50 | Reagovat

Videla jsem asi dva dily a celkem se mi libil. Ani nevim, proc jsem se nedokoukala, asi se na nej vrhnu :)

4 Adell Kott Adell Kott | Web | 9. září 2015 v 20:50 | Reagovat

No to by mě asi moc nechytlo, nemám moc ráda tenhle žánr filmů:)

5 Bethany Bethany | Web | 27. září 2015 v 11:49 | Reagovat

Mám takový pocit, že to je ten seriál, který dávali na Nova cinema, a já jsem si vždycky říkala (když jsem na něj narazila), že to vypadá zajímavě a někdy se na něj podívám. Pokud jsem to ale správně pochopila, má jenom 1 sérii a navíc s otevřeným koncem? Opravdu miluju seriály, které se ruší, jakmile přestanou vydělávat. -_- Bylo to podobně i s Ravenswood.

6 Albertdic Albertdic | E-mail | Web | 6. června 2018 v 15:25 | Reagovat

The prostate gland is central to the section of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate is situated just while watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.

Prostate infection, often known as prostatitis, is easily the most common prostate-related symptom in men younger than 55 yrs . old. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common coming from all forms of prostate infection. It is a result of bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition of a particular defect in the gland along with the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections originating from other regions from the body. A patient may experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal from the prostate defect accompanied by making use antibiotics and NSAIDs to take care of the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain the causes of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and high lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some in the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for general health and it'll also keep the urinary track clean.

2. Some studies claim that a few ejaculations a week will assist you to prevent cancer of the prostate.

3. Eat red meat sparingly. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will heighten the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most crucial measure to look at to make sure a wholesome prostate is usually to go for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you need to select prostate examination one or more times a year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama