VYTETOVANÉ RTY

15. srpna 2015 v 8:00 | Lizzie Oliver |  Trendy

Vítám vás u nového článku. Dnes bych vám chtěla napsat něco o poměrně novém světovém hitu - tetování rtů.
Jistě jste si všimli, že ve světě jsou teď velmi populární plné rty.
Určitě znáte Kylie Jenner, která je díky svým rtům ikonou několika žen. Dá se říct, že právě ona je udavatelkou tohoto trendu. Dívky se tedy snaží takto plných rtů dosáhnout nejrůznějšími a nejzoufalejšími metodami. Určitě jste slyšeli o Kylie Jenner challenge, kde jde o to, že své rty strčíte do hrdla lahve nebo čehokoliv podobného a vsakujete vzduch a tím se vám rty "nafouknou". Několik slečen takhle skončilo s obrovskou modřinou kolem rtů, takže místo krásných plných rtů vypadaly, jako kdyby přes tu pusu dostaly.
Dokonce se začla vyrábět takový udělátka, která vám mají k větším rtům pomoct. Myslím, že se jmenují Full lips nebo nějak tak. Funguje to vlastně na stejném principu jako u té lahve. Prostě se k tomu přisajete a vsakujete a vsakujete, až buď skončíte s fialovým kruhem nebo s nateklými rty.
Další cestou, jak docílit plnějších rtů, je samozřejmě operace. Prostě si sjednáte schůzku s plastickým chirurgem a on vám potom rty "přifoukne". Hračka.


Jako další způsob je právě tetování, o kterém tento článek má být.
Poprvé jsem na toto narazila na snapchatu Cosmopolitanu. Jde o to, že si necháte obtetovat rty. Je to vlastně jako konturka, která nejde odlíčit. Rty mají po tomto zákroku být plnější a mají mít hezčí tvar a zároveň mají stále vypadat přirozeně. Zákrok prý probíhá tak, že vám rty nejdříve umrtví a až pak vás začnou tetovat. Jinak je to prý uplně stejné jako normální tetování. Barvu a tvar si samozřejmě můžete vybrat sami. Před tím, než vám rty začnou tetovat, tak vám okolo rtu udělají linku přesně v tom tvaru, ve kterém chcete své rty mít. Prý vám rty po zákroku natečou, což je pochopitelné. Druhý nebo třetí den už ale splasknou. V dalších dnech jsou rty suché a prý se i loupou. Musíte to mazat a bla bla. Po přibližně týdnu je vše, jak má být. Rty se neloupou, nejsou nateklé a vypadají plně. Stejně jako normální tetování, tak i tohle časem bledne a musí se po pár letech upravovat a dobarvovat. Nejčastěji se rty nechávají upravit po každých třech až pěti letech. Co se týče ceny, tak to asi záleží na tom, do jakého jdete salonu.
Četla jsem hodně článků od žen, které toto podstoupily a byly velice spokojené. Ovšem ne pokaždé se to vyvede podle vašich představ. Proto si musíte vybrat opravdu dobrý salon. To platí vlastně pro uplně všechno, ať je to kadeřník, piercing studio, manikura, atd.Já osobně bych do toho určitě nešla. Nejsem fanouškem takovéhoto druhu zkrášlování. Nejsem zastánce plastických zákroků, pokud to není nutné z nějakých zdravotních důvodů. A nejsem ani zastánce permanentního makeupu. Já mám ráda přirozenost. Neříkám, že se nelíčím. Já miluju makeup a zajímám se o věci kolem toho, ale líčení mi slouží k tomu, abych jen podtrhla to, čím mě příroda obdařila, a ne abych si nakreslila nový obličej. Navíc makeup, jde odlíčit, tetování neodstraníte. Respektive odstraníte, ale je to mnohem komplikovanější a pokud vím, jsou po tom jizvy. Samozřejmě neodsuzuju lidi, kteří si v trvalém makeupu libují anebo mají nějakou zvláštní úchylku na plastické operace. Zkrátka mám pocit, že existují daleko atraktivnější a sympatičtější způsoby jak si vylepšit vzhled.
Každopádně, kdybych si měla vybrat, jestli si nechám radši vytetovat rty nebo obočí, vybrala bych si rty. Raději bych ovšem sáhla po obyčejné konturce a rty si jednoduše obtáhla.


Mockrát děkuji za přečtení. Pokud se vám bude chtít, přidejte si mě a followněte mě všude, kde můžete.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama